Září 2012

Sword Art Online

4. září 2012 v 12:00 | NikVN |  Anime
Desetitisíce lidí,kteří se přihlásili do záhadné hry "Sword Art Online" za pomoci 'Nerve Gearu' a byli v této hře na život a na smrt uvězněni.(Nerve Gear je taková 'helma' ,která když se nasadí na hlavu,tak jste připojeni k té hře a hrajete tak,jak se vám zlíbí bez nějakých tlačítek apod. ,jenže stvořitel této hry je tu chtěl uvěznit. Takže pokud zemřou ve hře ,tak zemřou i ve skutečnosti a pokud někdo hráči ve skutečném světě sundá helmu,tak zemře také). Kirito,který je jeden z nejlepších hráčů potká krásnou dívku Asunu,která se později také stane mezi nejlepšíma,ikdyž je zezačatku "nováček". Aby mohli přežít a vrátit se do jejich skutečného světa,musí nejdříve přežít v SAO a dostat se na 100.podlaží...zvládnou to nebo nepřežijou?


Watch anime Sword Art Online in Eng Sub:
Sword Art Online 9


Fortune Arterial

3. září 2012 v 12:00 | NikVN |  Anime
Stručný děj:Po děctví plné přecházaní z jedné školy na druhou ,Hasekura Kouheiovo rodiče ho konečně pošlou na tradiční a křesťanskou internátní školu,takže se nebude muset stěhovat. Konečně je volný a může mít klidný a nepřerušovaný školní život,který si vždycky přál. Místo toho má ale plné ruce práce s rojem výstředních přátel.


Watch anime Fortune Arterial online in Eng Sub:


CZ titulky ZDE -----> nutné příhlášení.

Ookami Shoujo To Kuro Ouji

2. září 2012 v 12:00 | NikVN |  Manga
Erika lhala svým kamarádkám,že má kluka,ikdyž nemá. Proto ukázala svým kamarádkám fotku neznámýho kluka,který byl naneštěstí jejích spolužák se školy. Jejich konverzaci bohužel uslyšel i ten "neznámý kluk" ,kteý se jmenuje Sata Kyouya. Erika mu to tedy šla vysvětlit a navrhla mu,že by dělali falešný zamilovaný pár. Nicméně,Sata,který vypadá jako milý a ohleduplný gentleman je ve skutečnosti 'černý princ' ,který chce Erice jen škodit a dělá z ní 'vlčí dívku'.

READ MANGA OOKAMI SHOUJO TO KURO OUJI ONLINE IN ENG SUB:


Kikou Shoujo wa Kizutsukanai

1. září 2012 v 12:00 | NikVN |  Manga
Během 20.století,spolu s technologickým pokrome,byli vědci schopni vyvíjet sofistikovanou magii. Kombinace vědy a magie byl Makinot,obvody vyrobené z kouzel byly dány do objektů a získali tím život včetně osobnosti. Vyvíjelo se to jako válečná zbraň a teď se to rozšiřuje po celém světě. Akabane Raishin teď chodí do Královské Akademie ,aby se stal nejlepším na světě. Doprovázen roztomilou dívkou jménem Yaya,která je současně jeho loutková zbraň a plánuje se stát top žákem školy. Nicméně jeho výsledky testů byly skoro poslední,ačkoli jeho bojové schopnosti a odhodlání jsou na špičkové úrovni.Proto musí Raishin soutěžit a vyhrát s top žáky ,aby byl považován za krále.

READ MANGA KIKOU SHOUJO WA KIZUTSUKANAI ONLINE IN ENG SUB: